Izlash
Marshrutlar
Yandex Maps · Omsk · Interyer dizayni

Torgform

Reyting 1,5
14 ta baho
Endi ishlamaydi
Omsk, 13-ya Komsomolskaya ulitsa, 1/4
Saqlash

Rasm yoki video qoʻshish

Interyer dizayni Torgform, Omsk, foto
Interyer dizayni Torgform, Omsk, foto
Sharh
Fotosurat
8
Fikr-mulohazalar
8
O‘ziga xos jihatlari

Manzil

Omsk, 13-ya Komsomolskaya ulitsa, 1/4
Kirishlarni ko‘rsatish
Marshrut

Kontaktlar

Telefon raqami berilmagan
Qo‘shish

Ish soatlari

Ish soatlari ko‘rsatilmagan
Qo‘shish

Borish usuli

1-я Сосновская улица
294 m
4
1-я Сосновская улицаСады Сибирский садовод2-я улица Красной Звезды14-я Марьяновская улица6-я Комсомольская улица
Avtomobillar turar joylarini ko‘rsatish

O‘ziga xos jihatlari

Tashkilot haqida batafsil ma’lumot
Siz shu tashkilotning egasimisiz?

Yaqin-atrofdagi o‘xshash joylar

Noviy Uroven
Reyting 4,4
Ремонт квартир 55
Reyting 4,3
Technologii Remonta
Reyting 4,8
Volhovec
Reyting 4,8
Команда Gruzoff
Reyting 4,7
Reyting 1,5
14 ta baho
Bu joyga baho bering

8 ta fikr-mulohaza

Relevantlik bo‘yicha
Andrey
3-darajadagi shahar bilimdoni
28 -may 2023
Купил формы, прождали месяц, на звонки и письма никто не отвечает. Потом пришли формы когда уже они не нужны были. Пошёл посмотреть что прислали. Формы прислали все помяты перетянуть в стрейчпленку, не было даже упакованы нормально, можно в картонную коробку было положить. Отправил обратно, попросил вернуть деньги, прошло больше полугода, деньги никто не вернул. Буте осторожны, с вами разговаривают до момента оплаты, потом связь пропадает.
1
Захар Царев
11-darajadagi shahar bilimdoni
25 -may 2023
Такой шлак!! Формы все "как пожеванные", на притензию не отвечают!!! После того как дозвонился, начинается ересь ЧТО ТАК И ЗАДУМАННОЕ, отправляют в деревянной обрешетке от ТК, которая по стоимости чуть больше форм. Общая картина от данной компании "БОЛЬШЕ ТУДА НИ НОГОЙ"
2
Заза Т.
3-darajadagi shahar bilimdoni
28 -fevral 2022
Это *** и ***.Не отправляют товар если заказ меньше 5 тысяч потому что полиция заявления с такой суммой ущерба не принимает и они об этом в открытую даже говорят.Но нужно по почте отправлять. Заявление заказным письмом.В общем После заказа и оплаты перестали вообще отвечать на мой телефон.Набираю то с одного неизвестного им номера,то с другого говорят :ой. У нас другая линия и прочее кладут трубку.Больше 1000 рублей только на звонки потратил.В общем если в ближайшие дни не пришлют форму реально уже напишу заявление хоть по почте.Таких мошенников Нужно наказывать,были б в одном городе просто от**издил бы и все
8
Xato haqida xabar berish
Yordam
Xizmatlar
Marshrutlar
Tirbandliklar
Yandex Map Editor
Metro sxemasi
Xarita yaratish
API xarita
Shaxsiy
Xatcho'plar va mening transportim
Fikr-mulohazalarim
Mening xaritalarim
Sozlamalar
Biznes uchun
Shaxsiy kabinet
O‘z tashkilotiga qo‘shish
Xizmat haqida
Foydalanuvchi kelishuvi
Yandex Maps — qayerda ovqatlanish, qayerga tashrif buyurish, nima bilan shug‘ullanishni tanlang.
© 2001–2026 «Yandex» MChJ
Ma’lumotlar manbai