Izlash
Marshrutlar
Yandex Maps · Magnitogorsk · Oziq-ovqat va tushlik yetkazib berish

Tokio

Reyting 4,4
33 ta baho
Bungacha yopiq: 11:00
+7 (908) 041-64-51
Telefon raqamini ko‘rsatish
Magnitogorsk, ulitsa Bakhmetyeva, 35
Saqlash

Rasm yoki video qoʻshish

Oziq-ovqat va tushlik yetkazib berish Tokio, Magnitogorsk, foto
Oziq-ovqat va tushlik yetkazib berish Tokio, Magnitogorsk, foto
Yana 1 ta
Sharh
Fotosurat
5
Fikr-mulohazalar
15
O‘ziga xos jihatlari

Manzil

Magnitogorsk, ulitsa Bakhmetyeva, 35
Marshrut

Kontaktlar

+7 (908) 041-64-51
Telefon raqamini ko‘rsatish
vk.link

Ish soatlari

Bungacha yopiq: 11:00
Jadval

Borish usuli

Улица Бахметьева, 49
234 m
4
Улица Бахметьева, 49Улица ПаньковаУлица Салтыкова-ЩедринаЛПЦМагнитогорск-Грузовой
Avtomobillar turar joylarini ko‘rsatish

O‘ziga xos jihatlari

Menu:sushi va rulolar, shirinliklar, pitsa, burgers
Tashkilot haqida batafsil ma’lumot
Panorama
Siz shu tashkilotning egasimisiz?
Reyting 4,4
33 ta baho
Bu joyga baho bering

15 ta fikr-mulohaza

Relevantlik bo‘yicha
Elena Shish
3-darajadagi shahar bilimdoni
12-fevral
Все вкусно. Но один большой минус. Последнее время отвратительно принимают и формируют заказы. Заказывали пицу 4 сыра, в итоге получили 4 сезона. Часто заказ не полный, забыли положить картофель фри. Девушки которые принимают заказы заняты своими телефонами, а не своей работой. Очень не приятно.
1
Настя
4-darajadagi shahar bilimdoni
12 -avgust 2025
Полчаса назад купили шаурму и в подарок получили металлическую скрепку. Шаурма вкусная, но если хотите остаться с зубами, смотрите, прежде чем кусать. Не могу представить, как она там оказалась. Звёздочка только за вкус
2
Виктор К.
5-darajadagi shahar bilimdoni
29 -iyul 2025
Заказывала доставку через дом. Спустя 2 часа привезли холодную картошку и холодные бургеры. хотя обещали 30-40 минут. Сказали, что у курьера сломалась машина и она была без связи. Но за 1,5-2 часа через дом могли бы и сами принести. Стоило задуматься, раз курьера долго нет, значит, что-то случилось. Я звонила спустя час и уточняла, не забыли про меня? Сказали нет, курьер вот уже подъезжает и только когда прошел еще один час, мне позвонили и узнали, смогу ли я сама забрать. Не советую. Даже не извинились. И блюда холодные. Другие заведения десерты какие-нибудь или скидки делают за свой косяк делают, а тут вообще ничего и отменить не дали заказ, якобы он уже готов Ужас! Обслуживание на нуле. Клиентоориентированность так себе. Больше заказывать не буду у вас
1
Xato haqida xabar berish
Yordam
Xizmatlar
Marshrutlar
Tirbandliklar
Yandex Map Editor
Metro sxemasi
Xarita yaratish
API xarita
Shaxsiy
Xatcho'plar va mening transportim
Fikr-mulohazalarim
Mening xaritalarim
Sozlamalar
Biznes uchun
Shaxsiy kabinet
O‘z tashkilotiga qo‘shish
Xizmat haqida
Foydalanuvchi kelishuvi
Yandex Maps — qayerda ovqatlanish, qayerga tashrif buyurish, nima bilan shug‘ullanishni tanlang.
© 2001–2026 «Yandex» MChJ
Ma’lumotlar manbai