Izlash
Marshrutlar
Yandex Maps · Minsk · Sushi-bar

Sushi Took

Reyting 4,4
90 ta baho
Endi ishlamaydi
+375 29 190-91-19
Telefon raqamini ko‘rsatish
Minsk, Dziarzhynskaga Avenue, 80
Saqlash

Rasm yoki video qoʻshish

Sushi-bar Sushi Took, Minsk, foto
Sushi-bar Sushi Took, Minsk, foto
Yana 9 ta
Sharh
Fotosurat
19
Fikr-mulohazalar
36
O‘ziga xos jihatlari

Manzil

Minsk, Dziarzhynskaga Avenue, 80
Kirishlarni ko‘rsatish
Marshrut

Kontaktlar

+375 29 190-91-19
Telefon raqamini ko‘rsatish

Ish soatlari

Ish soatlari ko‘rsatilmagan
Qo‘shish

Borish usuli

Piatrowshchyna
500 m
2
PiatrowshchynaMihalovaMalinawka
Praspiekt Dziarzhynskaga
300 m
4
Praspiekt DziarzhynskagaMizhnarodny adukacyjny centrChygunachnajaPraspiekt gaziety PrawdaStancyja mietro Piatrowshchyna
Avtomobillar turar joylarini ko‘rsatish

O‘ziga xos jihatlari

Taom yetkazib berish
Olib ketishga taom
Wi-Fi
Biznes tushlik
Nonushta
Filadelfiya oʻramalari:11.5–13 byn
To'lov usuli:naqd pul, karta bilan to'lash
Oʻrtacha hisob:12–17 byn
Oshxona:yaponcha, aralash
Tashkilot haqida batafsil ma’lumot
Panorama
Siz shu tashkilotning egasimisiz?

Yaqin-atrofdagi o‘xshash joylar

KFC
Reyting 4,1
Art Sushi
Reyting 4,4
Chumatsky Shlyakh
Reyting 4,7
Skif
Reyting 4,5
Reyting 4,4
90 ta baho
Bu joyga baho bering

36 ta fikr-mulohaza

Relevantlik bo‘yicha
A
Anonim fikr-mulohaza
18 -iyun 2019
Хорошее, уютное место для людей без короны на голове. Самообслуживание, но персонал очень приятный. Приветливы, знают свою работу, меню, всегда помогают с выбором, выслушивают все пожелания и выполняют их. По вечерам много людей, не всегда найдешь свободный столик, но можно позвонить забронировать и даже попросить приготовить блюдо к определенному времени (его можно выбрать на сайте), это очень здорово. Безумно стильный дизайн, интерьер, чувствуется, что сделано с любовью ) Большое меню, на любой вкус : завтраки, обеды, роллы и даже стрит-фуд. Все безумно вкусно, повара все тоже на своем месте) спасибо вам за уют ❤️ Будем возвращаться снова!
A
Anonim fikr-mulohaza
19 -iyun 2019
Не согласна с негативными отзывами, скорее всего это проделки конкурентов)))). Суши всегда свежие и очень вкусные. Есть в меню завтраки и они готовятся весь день, это очень хорошо придумано. По поводу самообслуживания: сильно разбалованы сейчас наши люди, подойди к каждому с паклоном. Не вижу проблемы в том, чтобы подойти к барной стойке и уточнить как можно сдедать заказ. Сушитоок не ресторан и это не сложно понять, когда туда заходишь)))
Екатерина Козлова
3-darajadagi shahar bilimdoni
18 -iyun 2019
замечательное уютное место! очень удобное расположение. кухня потрясающая, очень вкусно и сытно. приветливый и добрый персонал, всегда готовы подсказать и помочь с выбором. пробовала воки, очень быстро и безумно вкусно)
Xato haqida xabar berish
Yordam
Xizmatlar
Marshrutlar
Tirbandliklar
Yandex Map Editor
Metro sxemasi
Xarita yaratish
API xarita
Shaxsiy
Xatcho'plar va mening transportim
Fikr-mulohazalarim
Mening xaritalarim
Sozlamalar
Biznes uchun
Shaxsiy kabinet
O‘z tashkilotiga qo‘shish
Xizmat haqida
Foydalanuvchi kelishuvi
Yandex Maps — qayerda ovqatlanish, qayerga tashrif buyurish, nima bilan shug‘ullanishni tanlang.
© 2001–2026 «Yandex» MChJ
Ma’lumotlar manbai