Izlash
Marshrutlar
Yandex Maps · Nonvoyxona

Маруся

Reyting 4,3
40 ta baho
Bungacha ochiq: 20:00
stanitsa Saratovskaya, Tabachnaya ulitsa, 12
Saqlash

Rasm yoki video qoʻshish

Nonvoyxona Маруся, , foto
Nonvoyxona Маруся, , foto
Yana 13 ta
Sharh
Fotosurat
23
Fikr-mulohazalar
34
O‘ziga xos jihatlari

Manzil

stanitsa Saratovskaya, Tabachnaya ulitsa, 12
Marshrut

Kontaktlar

Telefon raqami berilmagan
Qo‘shish

Ish soatlari

Bungacha ochiq: 20:00
Jadval

Borish usuli

Саратовская – Дом культуры
169 m
2
Саратовская – Дом культурыТабачная улицаСаратовская – Перекрёсток
Avtomobillar turar joylarini ko‘rsatish

O‘ziga xos jihatlari

Kofe olib ketish
Tashkilot haqida batafsil ma’lumot
Panorama
Siz shu tashkilotning egasimisiz?
Reyting 4,3
40 ta baho
Bu joyga baho bering

34 ta fikr-mulohaza

Relevantlik bo‘yicha
Роман Д.
3-darajadagi shahar bilimdoni
4 -avgust 2025
Очень уютная столовая,готовят по домашнему.Приветливый персонал.Особенно понравилась хашлама.На обратном пути снова заехал,ничего заветренного я не увидел,Цезарь вкуснятина.А хейтеров предочитающих за 100 рублей крабов в марципанах прошу ехать мимо этого островка домашнего очага,Вам нужно искать звёзды Мишлен,а тут очень вкусно и по домашнему уютно.Не нужно обижать девчат которые стараются для нас.
5
Сергей Красильников
25-darajadagi shahar bilimdoni
28 -may 2025
Какая то загадочная дама оставила тут нехороший отзыв. И прочитав его, я решил проехать мимо. Но Батя сказал что отзыв некорректный и вообще мало оценок и отзывов. И я согласился проверить как тут всё на самом деле. В итоге: приветливые и внимательные девушки. Посоветовали что повкуснее. Всё очень вкусно. Салат Цезарь супер Купер. Очень много еды, что глаза разбегаются. Вопщем всё очень вкусно. Рекомендую всем. Ресторан очень чистый, в помещении прохладно. Уборная ухожена. Всё чинно и благородно. Всё супер гут👍👍👍СПАИБОЧКИ
2
Инна П.
2-darajadagi shahar bilimdoni
23 -oktabr 2025
Не пишу отзывы обычно, но решила оставить. Тк нет цен на салат, не обратила внимание, что по факту салат « селедка под шубой» стоит более 1500 р за кг, на кассе хотела его вернуть, но мне отказали. Ну да ладно, пообещали, что будет вкусно, но в итоге салат оказался практически без майонеза и без селедки, одни овощи. Зря потраченные деньги, тк есть перехотела, хотя именно выпечка мне нравилась в этой сети. Мужу его заказ тоже не понравился.
1
1
Xato haqida xabar berish
Yordam
Xizmatlar
Marshrutlar
Tirbandliklar
Yandex Map Editor
Metro sxemasi
Xarita yaratish
API xarita
Shaxsiy
Xatcho'plar va mening transportim
Fikr-mulohazalarim
Mening xaritalarim
Sozlamalar
Biznes uchun
Shaxsiy kabinet
O‘z tashkilotiga qo‘shish
Xizmat haqida
Foydalanuvchi kelishuvi
Yandex Maps — qayerda ovqatlanish, qayerga tashrif buyurish, nima bilan shug‘ullanishni tanlang.
© 2001–2026 «Yandex» MChJ
Ma’lumotlar manbai