Izlash
Marshrutlar
Yandex Maps · Sartaroshxona · Карамель

Карамель

Reyting 4,5
54 ta baho
Bungacha ochiq: 17:00
+7 (960) 691-28-18
Telefon raqamini ko‘rsatish
Zheleznogorsk, ulitsa Dimitrova, 14
Saqlash

Rasm yoki video qoʻshish

Sartaroshxona Карамель, , foto
Sartaroshxona Карамель, , foto
Yana 1 ta
Sharh
Fotosurat
7
Fikr-mulohazalar
30
O‘ziga xos jihatlari

Manzil

Zheleznogorsk, ulitsa Dimitrova, 14
Kirishlarni ko‘rsatish
Marshrut

Kontaktlar

+7 (960) 691-28-18
Telefon raqamini ko‘rsatish

Ish soatlari

Bungacha ochiq: 17:00
Jadval

Borish usuli

Дружба
63 m
3
ДружбаАшан10-й микрорайон14-й микрорайон
Avtomobillar turar joylarini ko‘rsatish

O‘ziga xos jihatlari

Manikyur
Pedikyur
Tashkilot haqida batafsil ma’lumot
Panorama
Siz shu tashkilotning egasimisiz?

Yaqin-atrofdagi o‘xshash joylar

AV beauty room
Reyting 4,8
Reyting 4,5
54 ta baho
Bu joyga baho bering

30 ta fikr-mulohaza

Relevantlik bo‘yicha
Евгений Борзыкин
4-darajadagi shahar bilimdoni
24 -noyabr 2025
КАРАМЕЛЬ — это больше, чем студия красоты! Это атмосферный оазис, где рождается стиль. С первых минут погружаешься в уникальную среду, где всё нацелено на комфорт и безупречный результат. Отдельный респект и моя личная благодарность Марине, у которой постригаюсь уже много лет! Профессионал, который идеально чувствует и форму, и клиента. Стрижкой более чем доволен — всё четко, ровно и стильно. Обязательно вернусь! Рекомендую КАРАМЕЛЬ и мастера Марину, всем ценителям качества!
1
Tashkilot javobini ko‘rish
Ирина Жиренкова
5-darajadagi shahar bilimdoni
20 -noyabr 2025
Отличный салон красоты. Здесь есть всë что нам нужно. Посещаю данное место уже давно, стрижка, покраска и т.д. приветливый персонал. Очень красивое место, не так давно был ремонт, и по ощущением как будто я нахожусь в дорогом салоне в центре Москвы. Огромное спасибо Марине, которой я доверяю свои волосы 💇 и моя мама тоже. Именно здесь мастера - профессионалы! Всем рекомендую 👍
1
Tashkilot javobini ko‘rish
Ульяна Ерохина
3-darajadagi shahar bilimdoni
27 -avgust 2025
Пришла на маникюр к мастеру Евгении. Осталась очень недовольна.Таких ужасных ногтей мне не делали никогда. Во первых во время процедуры мастер изранила мне всю кутикулу(которую впоследствии не обработала). Во вторых все ногти кривые, никакой формы нет, я не знаю как можно так ужасно сделать квадрат. И в третьих у мастера по всей видимости некачественные материалы, поскольку ногти непросушились и откалупываются. В общем и целом это просто мрак и хлам. Даже врагу не посоветую
Xato haqida xabar berish
Yordam
Xizmatlar
Marshrutlar
Tirbandliklar
Yandex Map Editor
Metro sxemasi
Xarita yaratish
API xarita
Shaxsiy
Xatcho'plar va mening transportim
Fikr-mulohazalarim
Mening xaritalarim
Sozlamalar
Biznes uchun
Shaxsiy kabinet
O‘z tashkilotiga qo‘shish
Xizmat haqida
Foydalanuvchi kelishuvi
Yandex Maps — qayerda ovqatlanish, qayerga tashrif buyurish, nima bilan shug‘ullanishni tanlang.
© 2001–2026 «Yandex» MChJ
Ma’lumotlar manbai