Izlash
Marshrutlar
Yandex Maps · Severodvinsk · Restoran

Кафе Мама

Reyting 4,0
94 ta baho
Endi ishlamaydi
Severodvinsk, prospekt Lenina, 26
Saqlash

Rasm yoki video qoʻshish

Restoran Кафе Мама, Severodvinsk, foto
Restoran Кафе Мама, Severodvinsk, foto
Yana 1 ta
Sharh
Fotosurat
5
Fikr-mulohazalar
35
O‘ziga xos jihatlari

Manzil

Severodvinsk, prospekt Lenina, 26
Kirishlarni ko‘rsatish
Marshrut

Kontaktlar

Telefon raqami berilmagan
Qo‘shish

Ish soatlari

Ish soatlari ko‘rsatilmagan
Qo‘shish

Borish usuli

Кинотеатр Родина
153 m
4
Кинотеатр РодинаПлощадь ЛомоносоваПлощадь ПобедыУнивермаг РадугаПарк Культуры
Avtomobillar turar joylarini ko‘rsatish

O‘ziga xos jihatlari

Taom yetkazib berish
Oʻrtacha hisob:1000–1000 ₽
To'lov usuli:naqd pul, karta bilan to'lash
Oshxona:Evropa
Types of delivery:own courier service
Tashkilot haqida batafsil ma’lumot
Panorama
Siz shu tashkilotning egasimisiz?

Tashrif buyuruvchanlik va ish rejimi

22:00Odatda yuklanganlik o‘rtacha bo‘ladi
Du
Se
Ch
Pa
Ju
Sh
Ya

Yaqin-atrofdagi o‘xshash joylar

Dodo Pizza
Reyting 4,7
Reyting 4,0
94 ta baho
Bu joyga baho bering

35 ta fikr-mulohaza

Relevantlik bo‘yicha
Елена В.
10-darajadagi shahar bilimdoni
14 -fevral 2020
Ресторан "Гости" - та самая история, когда из-за ошибок персонала испорчено все впечатление!!! Отвратительное обслуживание! Мы пришли в будний день (11.02) и в 17-30 были единственными посетителями в зале. При этом салат прождали 25 минут, еще 2 горячих блюда - более 35. Овощи на гриле оказались абсолютно безвкусными, в соусе для чикен-стейка и в заправке к салату с копченым лососем ощущается огромное количество бальзамического уксуса (что наталкивает на мысли о несвежести мяса и рыбы). Девушка-официант не ориентируется в меню, после выноса блюд забыла о нас совершенно, убирает тарелки ее напарница. К моменту расчета в зале не осталось персонала, все попрятались в подсобное помещение. В попытке расплатиться ходили за администратором. Сам же ресторан выглядит прилично, много пространства, продуманный интерьер, чистота везде. Но и это не станет причиной прийти сюда вновь, увы
1
Евгения К.
8-darajadagi shahar bilimdoni
17 -sentabr 2021
На 5 звёзд не тянут. Поставила 4, но это и то с авансом! Хромает обслуживание, нет должного внимания к клиентам. Очень многое было в стопе из напитков! Это касается как пива, так и чая! Кухня на твёрдую 3. Лично мне чего-то не хватило. Не было "вау, как вкусно! Хочу добавки!" Вообщем атмосфера достаточно приятная. Тихое местечко, где можно спокойно посидеть пообщаться. Есть детская комната.
1
A
Anonim fikr-mulohaza
12 -mart 2019
Нам повезло))) хоть и был праздничный день и все столы заняты , обслуживание быстрое , все вкусно , а главное живая музыка . Спасибо за хороший вечер.
6
Xato haqida xabar berish
Yordam
Xizmatlar
Marshrutlar
Tirbandliklar
Yandex Map Editor
Metro sxemasi
Xarita yaratish
API xarita
Shaxsiy
Xatcho'plar va mening transportim
Fikr-mulohazalarim
Mening xaritalarim
Sozlamalar
Biznes uchun
Shaxsiy kabinet
O‘z tashkilotiga qo‘shish
Xizmat haqida
Foydalanuvchi kelishuvi
Yandex Maps — qayerda ovqatlanish, qayerga tashrif buyurish, nima bilan shug‘ullanishni tanlang.
© 2001–2026 «Yandex» MChJ
Ma’lumotlar manbai