Izlash
Marshrutlar
Yandex Maps · Sud nozirlari

Federal Bailiffs Service

8 fikr-mulohazalar
Bungacha yopiq: ertaga
+7 (383) 241-07-11
Telefon raqamini ko‘rsatish
Kuybyshev, ulitsa Kraskoma, 1
Saqlash
Logotip

Rasm yoki video qoʻshish

Sud nozirlari Federal Bailiffs Service, , foto
Yana 1 ta
Sharh
Fotosurat
2
Fikr-mulohazalar
8
Filiallar
O‘ziga xos jihatlari

Manzil

Kuybyshev, ulitsa Kraskoma, 1
Marshrut

Kontaktlar

+7 (383) 241-07-11
Telefon raqamini ko‘rsatish
www.r54.fssp.gov.ru
1

Ish soatlari

Bungacha yopiq: ertaga
Jadval
Tarmoqning barcha filiallari

Borish usuli

Сквер Куйбышева
155 m
2
Сквер КуйбышеваЦентрКуйбышев – Центр
Avtomobillar turar joylarini ko‘rsatish

O‘ziga xos jihatlari

Oldindan yozilish
FSSP bo‘linmasi funksiyalari:xatlangan/olib qo'yilgan mol-mulkni saqlash/sotish, tergov, jinoiy nazoratga olish, fuqarolarni qabul qilish/murojaatlarni ko'rib chiqish, sudlar faoliyti tartibini ta'minlash, Qarzdorga nisbatan qidiruv - jismoniy shaxslar, sud aktlari / boshqa organlarning aktlarining majburiy ijrosi, Qarzdorga nisbatan qidiruv - tashkilotlar, hibislanga mulkni baholash/hisoblash, mehnatga oid nizolarni bartaraf etish, tergov jarayonini nazorat qilish
Tashkilot haqida batafsil ma’lumot
Panorama
Siz shu tashkilotning egasimisiz?

Yaqin-atrofdagi o‘xshash joylar

Fbs
Sud nozirlari
Hozircha baho yo‘q
Bu joyga baho bering

8 ta fikr-mulohaza

Relevantlik bo‘yicha
Наталья Савченко
3-darajadagi shahar bilimdoni
3-aprel
Никогда не берут трубку, придешь еще и хамят, подсовывают бумаги если есть долг на сво!!Возомнили себя богами ??
Юлия
2-darajadagi shahar bilimdoni
14-yanvar
Невозможно дозвониться до пристава даже с 10 раза, либо не берут, либо сбрасывают. Для чего спрашивается вы там сидите? ИП возбудили только когда сама позвонила, хотя документы были две недели у приставов. Даже не думали работу работать, видимо. Когда же берут трубку, общаются пренебрежительно, будто им чем то люди, которые являются взыскателем должны. Страшно представить, как они с должниками тогда общаются. Хотя судя по моему делу, с должником они даже не собираются связываться, и я сама из них должна все вытаскивать. Думаю главный отдел в Москве очень заинтересуется подобным «ведением» дел, а также министерсво Юстиции при президенте.
1
Tatanastyran
2-darajadagi shahar bilimdoni
26 -dekabr 2024
Отвратительное отношение к людям!Речи нет,мы должники и т.д. и т.п .Но надо учитывать,что все мы люди!Здесь такого не учитывается!Звонишь постоянно на "ДЕРЕВНЮ БАБУШКЕ"Мало того,что трубку не берут,ещё и по хамски реагируют!Не указывайте тогда свои номера в письмах,которые приходят на гос.услуги.И кстати,хотелось бы знать кому Вы их вообще отправляете?!Я там бываю раз в три месяца!Вечный кошмар!Ничего не меняется!Текучка в коллективе есть,изменений ноль!
11
Xato haqida xabar berish
Yordam
Xizmatlar
Marshrutlar
Tirbandliklar
Yandex Map Editor
Metro sxemasi
Xarita yaratish
API xarita
Shaxsiy
Xatcho'plar va mening transportim
Fikr-mulohazalarim
Mening xaritalarim
Sozlamalar
Biznes uchun
Shaxsiy kabinet
O‘z tashkilotiga qo‘shish
Xizmat haqida
Foydalanuvchi kelishuvi
Yandex Maps — qayerda ovqatlanish, qayerga tashrif buyurish, nima bilan shug‘ullanishni tanlang.
© 2001–2026 «Yandex» MChJ
Ma’lumotlar manbalari