Izlash
Marshrutlar
Yandex Maps · Tez ovqatlanish

Это не айк

Reyting 4,1
452 ta baho
Endi ishlamaydi
Mikhailovka, ulitsa Oborony, 57
Saqlash

Rasm yoki video qoʻshish

Tez ovqatlanish Это не айк, , foto
Tez ovqatlanish Это не айк, , foto
Yana 4 ta
Sharh
Fotosurat
14
Fikr-mulohazalar
140
O‘ziga xos jihatlari

Manzil

Mikhailovka, ulitsa Oborony, 57
Kirishlarni ko‘rsatish
Marshrut

Kontaktlar

Telefon raqami berilmagan
Qo‘shish
aikbistro.ru

Ish soatlari

Ish soatlari ko‘rsatilmagan
Qo‘shish

Borish usuli

Администрация
270 m
4
АдминистрацияНарсудПо требованиюТехнологический техникумАвтовокзал Михайловка
Avtomobillar turar joylarini ko‘rsatish

O‘ziga xos jihatlari

Tashkilot haqida batafsil ma’lumot
Panorama
Siz shu tashkilotning egasimisiz?

Tashrif buyuruvchanlik va ish rejimi

23:00Odatda yuklanganlik o‘rtacha bo‘ladi
Du
Se
Ch
Pa
Ju
Sh
Ya

Yaqin-atrofdagi o‘xshash joylar

Shashlik-Mashlik
Tez ovqatlanish
Reyting 4,5
Этовкусно34
Tez ovqatlanish
Reyting 4,1
Tavush
Tez ovqatlanish
Hozircha baho yo‘q
Шаурма Сити
Tez ovqatlanish
Reyting 4,4
Don Feliks
Pitssaxona
Reyting 4,4
Crazy
Tez ovqatlanish
Reyting 4,0
FastFood
Tez ovqatlanish
Reyting 4,1
Crazy
Tez ovqatlanish
Reyting 4,1
Reyting 4,1
452 ta baho
Bu joyga baho bering

140 ta fikr-mulohaza

Relevantlik bo‘yicha
анастасия з.
8-darajadagi shahar bilimdoni
26 -avgust 2019
Вполне приличный вариант стрит-фуда! Чтобы не быть голословной напишу,что я лично сама пробовала: картошка фри - отличная! Котлета по-киевски - не скажу,что мясо идеальное, не грудка конечно,но масло внутри хорошее, в целом неплохо! Донар - это вариант когда ты просто аЦки голоден, вкусно,сытно всего много, в том числе и соуса на майонезной основе! Хот-дог не самый вкусный-ну это по мне, сосиска не самого лучшего качества! Бургер - практически все составляющие хорошие,приемлимые и булка и котлета,соус,но почему то он был с корейской морковью..ну такоэээ..Кола вкусная,холодная. Молочные коктейли так себе вкус немного синтетический что ли..Чай с лимоном норм,кофе кислый. Ни разу не было нарушения пищеварения(отравление и т.д.)
6
1
Viktoria I.
10-darajadagi shahar bilimdoni
28 -yanvar 2021
Само заведение неплохое, но одна смена персонала оставляет желать лучшего! Девушка, которая обслуживает вечно недовольная, как-будто я у неё в долг прошу еду, и еще такой момент, что мастера маникюра она видимо посещает очень редко, кошмар, она ведь в общепите работает, не приятно забирать свой заказ из таких рук! Руководителю стоит присмотреться к работникам! По поводу еды, вкусные котлетки по-киевски, наггетсы и шаурма! Бургеры не пробовала ничего сказать не могу
3
1
Дмитрий Донсков
4-darajadagi shahar bilimdoni
16 -iyul 2022
заказываю все время только бургер, всегда прошу горчицы, и кладут непонятно как, в одном месте прям целую ложку, в другом ничего, это бесит. и иногда котлету кладут криво, есть не удобно, все вываливается. за такую цену есть места по лучше. иногда конечно если повезёт, "повара" попадаются отличные, и делаю все на 5, но такое очень редко, что очень жаль для такого заведения.
1
1
Tashkilot javobini ko‘rish
Xato haqida xabar berish
Yordam
Xizmatlar
Marshrutlar
Tirbandliklar
Yandex Map Editor
Metro sxemasi
Xarita yaratish
API xarita
Shaxsiy
Xatcho'plar va mening transportim
Fikr-mulohazalarim
Mening xaritalarim
Sozlamalar
Biznes uchun
Shaxsiy kabinet
O‘z tashkilotiga qo‘shish
Xizmat haqida
Foydalanuvchi kelishuvi
Yandex Maps — qayerda ovqatlanish, qayerga tashrif buyurish, nima bilan shug‘ullanishni tanlang.
© 2001–2026 «Yandex» MChJ
Ma’lumotlar manbai