Izlash
Marshrutlar
Yandex Maps · Tez ovqatlanish

ЧебурекМи

Reyting 4,2
40 ta baho
Endi ishlamaydi
Mazyr, Siabrowstva Microdistrict, 5th Microdistrict, 11А
Saqlash
Logotip

Rasm yoki video qoʻshish

Tez ovqatlanish ЧебурекМи, , foto
Sharh
Fotosurat
2
Fikr-mulohazalar
14
Filiallar
O‘ziga xos jihatlari

Manzil

Mazyr, Siabrowstva Microdistrict, 5th Microdistrict, 11А
Marshrut

Kontaktlar

Telefon raqami berilmagan
Qo‘shish
cheburek.me

Ish soatlari

Ish soatlari ko‘rsatilmagan
Qo‘shish
Tarmoqning barcha filiallari

Borish usuli

Rynak Pryvoz
191 m
4
Rynak PryvozUljanawskaja vulicaShkola № 12Vulica FrunzeHarbaĺnica
Avtomobillar turar joylarini ko‘rsatish

O‘ziga xos jihatlari

Tashkilot haqida batafsil ma’lumot
Siz shu tashkilotning egasimisiz?

Tashrif buyuruvchanlik va ish rejimi

10:00Odatda yuklanganlik o‘rtacha bo‘ladi
Du
Se
Ch
Pa
Ju
Sh
Ya
Reyting 4,2
40 ta baho
Bu joyga baho bering

14 ta fikr-mulohaza

Relevantlik bo‘yicha
SpYvy Chocomilk
8-darajadagi shahar bilimdoni
9 -iyul 2025
Из товаров в меню отсутствовало кофе, квас. За 25 рублей получили два чебурека с говядиной. И пол литра мохито. Оба чебурека были порваны так что начинка была снаружи теста. Пришлось изобретать бургер, складывая тесто пополам поверх начинки. Кстати "мраморная говядина" тоже была не очень. Браво просто, не место а сказка.
1
D
Darya Dvorak
2-darajadagi shahar bilimdoni
25 -sentabr 2025
Сегодня на Чебуречной была табличка «Перерыв 15минут». Стояла возле заведения 15 минут, 20 минут, 40…час! За это время никто не подошел. Несмотря на то, что чебуреки вкусные, такой сервис расстраивает
Светлана
5-darajadagi shahar bilimdoni
25 -iyul 2025
Поставила бы 5 звезд если бы он не развалился. Взяла со свининой. 6 руб.тесто вкусное. Мяса немного. Нормальное. Сока много. Ела. И вот сок нашёл сначала одну дырочку. Потом еще. В итоге сок в тарелке весь. В чебуреке я его не успела попробовать(. Дальше чебурек развалился на куски. ( такой отзыв кстати уже есть но ничего не изменилось).Мясо вывалилось(. Я сказала девушке которая готовит( и продает она же). Она предложила вилку!!! Нет. Это ненормально! Чеберек не едят вилкой! Собирала руками ( в перчатке) по тарелке куски. Это очень очень плохо (. Рядом сидели парень и девушка. У него тоже самое. У нее с сыром поэтому целый. Конечно не развалятся с ветчиной и колбасками и др. Но настояший чебурек с фаршем должен быть целый!!! Что толку от сока в нем если его не поробуешь! Получилась в итоге каша!!!Оцениваю только его. Ела 25 июля 2025 года
Xato haqida xabar berish
Yordam
Xizmatlar
Marshrutlar
Tirbandliklar
Yandex Map Editor
Metro sxemasi
Xarita yaratish
API xarita
Shaxsiy
Xatcho'plar va mening transportim
Fikr-mulohazalarim
Mening xaritalarim
Sozlamalar
Biznes uchun
Shaxsiy kabinet
O‘z tashkilotiga qo‘shish
Xizmat haqida
Foydalanuvchi kelishuvi
Yandex Maps — qayerda ovqatlanish, qayerga tashrif buyurish, nima bilan shug‘ullanishni tanlang.
© 2001–2026 «Yandex» MChJ
Ma’lumotlar manbai