Izlash
Marshrutlar
Yandex Maps · Tez ovqatlanish · Cafecola

Cafecola

Reyting 4,7
57 ta baho
Endi ishlamaydi
+7 (904) 250-15-19
Telefon raqamini ko‘rsatish
Vladimir, 2-ya Nikolskaya ulitsa, 8А
Saqlash
Logotip

Rasm yoki video qoʻshish

Tez ovqatlanish Cafecola, , foto
Yana 16 ta
Sharh
Yangiliklar
3
Fotosurat
26
Fikr-mulohazalar
39
O‘ziga xos jihatlari

Manzil

Vladimir, 2-ya Nikolskaya ulitsa, 8А
Kirishlarni ko‘rsatish
Marshrut

Kontaktlar

+7 (904) 250-15-19
Telefon raqamini ko‘rsatish

Ish soatlari

Ish soatlari ko‘rsatilmagan
Qo‘shish

Borish usuli

Gagarina Street
274 m
4
Gagarina StreetSpasskaya StreetPolytechniс CollegeGorokhovaya StreetMuromskaya Street
Avtomobillar turar joylarini ko‘rsatish

O‘ziga xos jihatlari

Taom yetkazib berish
Olib ketishga taom
Avtoturargoh
Karta bilan toʻlash
Wi-Fi
Bepul yetkazib berish
Kofe olib ketish
It bilan mumkin
Yetkazib berish
Oʻrtacha hisob:250–1000 ₽
Narxlar:o'rta
Types of non-cash tips:Yandex Tips
Petfriendly:allowed with all animals
Tashkilot haqida batafsil ma’lumot
Panorama
Siz shu tashkilotning egasimisiz?
Reyting 4,7
57 ta baho
Bu joyga baho bering

39 ta fikr-mulohaza

Relevantlik bo‘yicha
sftearss
3-darajadagi shahar bilimdoni
26 -avgust 2024
очень дружелюбный и открытый персонал, приготовили все очень быстро, цены для такой шаурмы очень даже приемлемые, теперь подробнее про стандартную шаурму с курицей: размер шаурмы достаточно неплохой, для стандартной размерной сетки, лаваш приятно похрустывающий, начинки достаточно много, вкус мяса самый, наверное, интересный за счет обжаривания мяса на углях, всего в меру, мяса достаточно, рекомендую данную шаурму к употреблению, как минимум потому что она не мяукала
2
Гадючкина Александра
12-darajadagi shahar bilimdoni
23 -oktabr 2023
Сделала заказ через сайт ,через минуту перезвонили и спросили к какому времени доставить заказ. Сама я на сайте не нашла кнопки где написать время доставки и переживала что доставят раньше чем надо.Доставили точно в срок. Можно оплатить наличными или переводом,что очень удобно. Заказали пиво ,шашлык ,соус. Шашлык из свинины очень вкусный и нежный,крылышки тоже вкусные. Соус заказывала ассорти - очень понравился,к мясу самое то. К шашлыку добавили лаваш,немного огурца,помидора,лука- за что отдельное спасибо. Пиво светлое ,без горчинки ,лёгкое. Вкусное,как я люблю.Все упаковано так,чтобы блюдо максимально долго оставалось горячим. Через пол часа ничего не остыло. Рекомендую! Заказывать ещё буду однозначно.
3
Tashkilot javobini ko‘rish
Артем Б.
6-darajadagi shahar bilimdoni
18 -sentabr 2024
Шашлык очень хорош. Картошка в заказе это одна варёная картошка немного запечённая на мангале... Овощи ужасные (пластиковые и безвкусные) . Штурма пролежала в холодильнике ночь и стала кислой. Капуста в штурме очень горькая. Курьер убежал как только доставил заказ, хотя просили подождать для проверки комплектности заказа. Доставили вовремя. Шашлык заказывать можно, остальное ужасно
Xato haqida xabar berish
Yordam
Xizmatlar
Marshrutlar
Tirbandliklar
Yandex Map Editor
Metro sxemasi
Xarita yaratish
API xarita
Shaxsiy
Xatcho'plar va mening transportim
Fikr-mulohazalarim
Mening xaritalarim
Sozlamalar
Biznes uchun
Shaxsiy kabinet
O‘z tashkilotiga qo‘shish
Xizmat haqida
Foydalanuvchi kelishuvi
Yandex Maps — qayerda ovqatlanish, qayerga tashrif buyurish, nima bilan shug‘ullanishni tanlang.
© 2001–2026 «Yandex» MChJ
Ma’lumotlar manbai