Izlash
Marshrutlar
Yandex Maps · Omsk · Banket zali

Belyj royal

Reyting 4,6
540 ta baho
Endi ishlamaydi
+7 (3812) 59-78-37
Telefon raqamini ko‘rsatish
Omsk, Krasnopresnenskaya ulitsa, 4А · floor 2
Saqlash
Logotip

Rasm yoki video qoʻshish

Banket zali Belyj royal, Omsk, foto
Banket zali Belyj royal, Omsk, foto
Yana 52 ta
Sharh
Yangiliklar
4
Fotosurat
62
Fikr-mulohazalar
196
O‘ziga xos jihatlari

Manzil

Omsk, Krasnopresnenskaya ulitsa, 4Аfloor 2
Kirishlarni ko‘rsatish
Marshrut

Kontaktlar

+7 (3812) 59-78-37
Telefon raqamini ko‘rsatish
royal55.ru

Ish soatlari

Ish soatlari ko‘rsatilmagan
Qo‘shish

Borish usuli

ДК Рубин
370 m
4
ДК Рубин4-я Транспортная улицаОмский Дом дружбыМагазин ФиалкаПО Полёт
Avtomobillar turar joylarini ko‘rsatish

O‘ziga xos jihatlari

Oshxona:aralash, Evropa, ruscha, uy taomlari, mualiflik
Joylar soni:250
To'lov usuli:naqd pul, karta bilan to'lash
Nogironlar aravachasida kirish imkoniyati:mavjud emas
Tashkilot haqida batafsil ma’lumot
Panorama
Siz shu tashkilotning egasimisiz?

Tashrif buyuruvchanlik va ish rejimi

10:00Odatda tashrif buyurtuvchilar kam bo‘ladi
Du
Se
Ch
Pa
Ju
Sh
Ya

Yaqin-atrofdagi o‘xshash joylar

Dva Cezarya
Reyting 4,5
Pinta pub
Reyting 4,7
Afrodita
Reyting 4,9
Malibu
Reyting 4,4
Meridian
Reyting 4,9
Reyting 4,6
540 ta baho
Bu joyga baho bering

196 ta fikr-mulohaza

Relevantlik bo‘yicha
Марина Воробьева
6-darajadagi shahar bilimdoni
9 -mart 2025
Место хорошее, красиво, чисто. Но вот кухня отвратная. Праздновали юбилей у мамы, заплатили по 3 тыс с человека, а вот качество блюд очень плохое. В профетролях дешевая паста икорная, ярко-розовая. На рыбной нарезке положили имитированную икру, притом самого низкого качества. Рулька запеченая вообще безвкусная, ни приправ, ни чеснока. Как будто просто вареная. Мясо на гриле также, как вареное, точно не на гриле. Салаты не вкусные,в Цезаре сухарики без вкуса абсолютно, капусту мелко нашинковали обычную. Даже под шубой салат умудрились испортить, не вкусный. На горячее было ещё мясо по-французски, но скорее всего это было просто мясо с картошкой и сыром сверху. Не было грибов и не было помидор. Зато было много соли, пересолили. В общем место понравилось, а блюда как в дешевой столовке. Поэтому не советую!!!! Тем более столько денег содрали, это вообще того не стоит!!!
Tashkilot javobini ko‘rish
Петрова Анжелика Александровна
12-darajadagi shahar bilimdoni
1 -yanvar 2025
Красивейший зеркальный зал! Он создан для организации свадеб! Еда тут всегда вкуснейшая! Персонал достойный! Убирали , заменили грязную посуду на чистую своевременно. Советую для организации праздников этот банкетный зал!
1
Андрей Ковалёв
13-darajadagi shahar bilimdoni
21 -yanvar 2025
Отмечали здесь корпоратив новогодний. В принципе общее впечатление хорошее (кухня, программа в целом). Но... был, всё-таки, один "нюанс" портивший это общее впечатление. Это акустика. Музыку слышно, а вот ведущую нет, т.е. вообще не понятно что она говорит. Просто какой гул, шум, слов не разобрать вообще. Что-то нужно делать с этим, уважаемые владельцы.
2
Xato haqida xabar berish
Yordam
Xizmatlar
Marshrutlar
Tirbandliklar
Yandex Map Editor
Metro sxemasi
Xarita yaratish
API xarita
Shaxsiy
Xatcho'plar va mening transportim
Fikr-mulohazalarim
Mening xaritalarim
Sozlamalar
Biznes uchun
Shaxsiy kabinet
O‘z tashkilotiga qo‘shish
Xizmat haqida
Foydalanuvchi kelishuvi
Yandex Maps — qayerda ovqatlanish, qayerga tashrif buyurish, nima bilan shug‘ullanishni tanlang.
© 2001–2026 «Yandex» MChJ
Ma’lumotlar manbai