Izlash
Marshrutlar

Zenden

Sharh
Fotosurat
48
Fikr-mulohazalar
67
Filiallar
O‘ziga xos jihatlari

Manzil

Perm, Revolyutsii Street, 60/1floor 1-1
Kirishlarni ko‘rsatish
Marshrut

Kontaktlar

+7 (342) 299-45-13
Telefon raqamini ko‘rsatish
zenden.ru

Ish soatlari

Ish soatlari ko‘rsatilmagan
Qo‘shish
Tarmoqning barcha filiallari

Borish usuli

Perm Bus Terminal
42 m
4
Perm Bus TerminalСтадион ДинамоAvtovokzalKuybysheva StreetЦентральный рынок
Avtomobillar turar joylarini ko‘rsatish

O‘ziga xos jihatlari

Karta bilan toʻlash
Avtoturargoh
Olib ketish
Yetkazib berish
Poyabzal turlari:erkaklar poyabzali, ayolar poyafzali, bolalar poyabzali, ortopedik poyabzal
Promotions:gifts, bonuses, discounts, promotions, special offers
To'lov usuli:QR code, naqd pul, karta bilan to'lash, diskont chegirma tizimi
Nogironlar aravachasida kirish imkoniyati:mavjud emas
Tashkilot haqida batafsil ma’lumot
Panorama
Siz shu tashkilotning egasimisiz?

Tashrif buyuruvchanlik va ish rejimi

19:00Odatda yuklanganlik o‘rtacha bo‘ladi
Du
Se
Ch
Pa
Ju
Sh
Ya

Yaqin-atrofdagi o‘xshash joylar

Kari
Reyting 4,3
Kari
Reyting 4,4
TJ
Reyting 4,5
Detsky mir
Reyting 4,4
Polytope
Reyting 4,9
Reyting 4,2
233 ta baho
Bu joyga baho bering

67 ta fikr-mulohaza

Relevantlik bo‘yicha
Анастасия Д.
11-darajadagi shahar bilimdoni
14 -mart 2025
Недавно была в данном магазине, девушка консультант Анастасия (думаю Вы поймёте и вспомните) просто умница, Я всегда была в ее внимании, очень вежливая и готова помочь, настолько приятно от обслуживания, что ушла с хорошим настроением, спасибо большое 😊 Помимо обуви, купила рюкзак, зонт и носочки
Tashkilot javobini ko‘rish
Анна Гаврилова
4-darajadagi shahar bilimdoni
30 -aprel 2025
Не качественная обувь. Я понимаю, что можно немного приукрасить при продаже, но нагло врать… Покупала осенние ботинки, консультант утверждала, что ботинки выдерживают до -15, подошва резиновая просто немного застоялась. В итоге они треснули после второго выхода на улицу в +5)))))
1
Tashkilot javobini ko‘rish
Ольга Ш.
18-darajadagi shahar bilimdoni
22 -fevral 2024
Ассортимент не очень огромный, но цены приемлемые. Однако было не приятно когда просишь уточнить наличие товара на кассе один из консультантов идёт уточнять и вежливо общается, пришедший вместе с ней консультант отличается хамским поведением и не желает объяснить, показывает приложение и кричит, вооот у нас ни чего нет. Если вы не хотите работать.... В городе достаточно приличных консультантов ищет работу, может стоит уступить им место. Жаль что из-за такого хамского поведения стыдно было не вам а другому консультанту.
Tashkilot javobini ko‘rish