Izlash
Marshrutlar

Pyatyorochka

Sharh
Fotosurat
9
Fikr-mulohazalar
192
Filiallar
O‘ziga xos jihatlari

Vitrina

Ножи за 1 руб.!
Работа рядом с домом
Любой кофе от 36 рублей
Любой кофе от 36 рублей
Любой кофе от 36 рублей

Manzil

Oryol, ulitsa Matveyeva, 13
Kirishlarni ko‘rsatish
Marshrut

Kontaktlar

8 (800) 555-55-05
Telefon raqamini ko‘rsatish
5ka.ru

Ish soatlari

Bungacha ochiq: 22:00
Jadval
Tarmoqning barcha filiallari

Borish usuli

Улица Матвеева
238 m
4
Улица МатвееваУлица ИгнатоваБольница им. СемашкоЯгодный переулокМагазин Орёл
Avtomobillar turar joylarini ko‘rsatish

O‘ziga xos jihatlari

Karta bilan toʻlash
Avtoturargoh
Pandus
Bakery
Kofe olib ketish
To'lov usuli:imtioyzli kategoriya xizmatlariga chegirmalar, diskont chegirma tizimi, naqd pul, karta bilan to'lash
Nogironlar aravachasida kirish imkoniyati:to'liq mavjud
Tashkilot haqida batafsil ma’lumot
Aksiya
Panorama
Kompaniyani Yandex Maps’da reklama qilish

Tashrif buyuruvchanlik va ish rejimi

11:00Odatda yuklanganlik o‘rtacha bo‘ladi
Du
Se
Ch
Pa
Ju
Sh
Ya
Reyting 4,3
913 ta baho
Bu joyga baho bering

192 ta fikr-mulohaza

Relevantlik bo‘yicha
Таня
11-darajadagi shahar bilimdoni
10 -yanvar 2025
Хорошая пятерочка, после ремонта, свежая . выпечка вкусная, повара-пекари молодцы!ассортимент всегда актуальный, работники вежливые. Первоначально отзыв от 21 года,сейчас 25..двери для колясок, не работают уже с лета 24 года,как так!!!???неужели некому починить ,что это такое???ни индвалиду,ни старенькому человеку ,которому по порожкам тяжело ходить,ни мамам с колясками к вам не попасть!!!!ужас , оценку 5 снимаю и меняю на 2.
3
1
Полина Олейникова
3-darajadagi shahar bilimdoni
26-yanvar
Магазин нормальный, как и все пятёрочки, персонал оставляет желать лучшего, особенно продавец Екатерина Хромова отличается от своих коллег бестактностью и не вежливостью к покупателям, уже не раз сталкивались с её агрессивным поведением, прошу руководство принять меры!!
2
1
Мария Мария
5-darajadagi shahar bilimdoni
9 -may 2025
Ходим часто , очень нравится выпечка , всегда свежая и вкусная ! Пекарю спасибо ! Да и в целом сотрудники хорошие и приветливые!
3