Izlash
Marshrutlar

Nmm

Sharh
Yangiliklar
22
Fotosurat
192
Fikr-mulohazalar
56
O‘ziga xos jihatlari

Manzil

Tashkilot quyidagi manzilga koʻchgan:
Moscow, Fabritsiusa Street, 14

Kontaktlar

Администратор
+7 (977) 775-67-76
Telefon raqamini ko‘rsatish
nmm-msk.ru

Ish soatlari

Ish soatlari ko‘rsatilmagan
Qo‘shish

Borish usuli

Sokolniki
480 m
2
SokolnikiSokolnikiKrasnoselskaya
Shumkina Street, 26
56 m
4
Shumkina Street, 26Mitkovo MCD stationMitkovoSokolniki Metro Station1st Sokolnicheskaya Street
Avtomobillar turar joylarini ko‘rsatish

O‘ziga xos jihatlari

Manikyur
Avtoturargoh
Karta bilan toʻlash
Pedikyur
It bilan mumkin
Uyga chaqirish
Xina bilan bo'yash
Oldindan yozilish
Onlayn yozilish
Petfriendly:allowed with cats and dogs
To'lov usuli:imtioyzli kategoriya xizmatlariga chegirmalar, naqd pul, bank o'tkazmalari bilan, QR code, kredit karta orqali to'lash, karta bilan to'lash
Promotions:discounts, promotions, special offers, bonuses, gifts
Klassik manikyuri qoplash bilan:1800–2500 ₽
Tashkilot haqida batafsil ma’lumot
Panorama
Siz shu tashkilotning egasimisiz?

Yaqin-atrofdagi o‘xshash joylar

Palchiki
Reyting 4,9
Pink Lemon
Reyting 4,9
Esthetic Studio
Reyting 5,0
Palchiki
Reyting 4,7
Azbuka Manikyra
Reyting 4,9
Bu joyga baho bering

56 ta fikr-mulohaza

Relevantlik bo‘yicha
Анна Степанкова (Представительство ЗО)
4-darajadagi shahar bilimdoni
22-yanvar
Хожу к Марии больше года, всегда очень довольна результатом: быстро, качественно, аккуратно и красиво, огромный выбор цветов, наклеек, стразиков и других материалов. Выполняет любой каприз по дизайну))
Tashkilot javobini ko‘rish
Анастасия Г.
4-darajadagi shahar bilimdoni
29 -iyul 2024
Очень советую салон! Маникюр и педикюр сделали меньше чем за два часа, совершенно в спокойном темпе. Процедура была максимально комфортной, мастер прислушалась ко всем пожеланиям и результат вышел просто замечательным. Прекрасное обсуживание, с уважением к своим клиентам. Однозначно рекомендую!!! Быстро и качество.
Tashkilot javobini ko‘rish
Алина И.
3-darajadagi shahar bilimdoni
19 -oktabr 2024
Хожу к Марии на маникюр примерно полгода (с разной частотой). Несколько раз делала брови. Душевный мастер, работу выполняет качественно, всегда подскажет, какую форму лучше выбрать, прислушается к пожеланиям. Ценю Марию и как мастера, и как человека. Я постоянный клиент её небольшого, но очень уютного салона.
Tashkilot javobini ko‘rish