Izlash
Marshrutlar
Yandex Maps · Tolyatti · Tez ovqatlanish

Viking

Reyting 4,9
165 ta baho
Endi ishlamaydi
Tolyatti, 12th Quarter, Gaya Boulevard, 9
Saqlash

Rasm yoki video qoʻshish

Tez ovqatlanish Viking, Tolyatti, foto
Yana 2 ta
Sharh
Fotosurat
3
Fikr-mulohazalar
77
O‘ziga xos jihatlari

Manzil

Tolyatti, 12th Quarter, Gaya Boulevard, 9
Kirishlarni ko‘rsatish
Marshrut

Kontaktlar

Telefon raqami berilmagan
Qo‘shish

Ish soatlari

Ish soatlari ko‘rsatilmagan
Qo‘shish

Borish usuli

Бульвар Космонавтов
540 m
4
Бульвар КосмонавтовБульвар ГаяЗаводская10-й квартал12-й квартал
Avtomobillar turar joylarini ko‘rsatish

O‘ziga xos jihatlari

Tashkilot haqida batafsil ma’lumot
Panorama
Siz shu tashkilotning egasimisiz?

Yaqin-atrofdagi o‘xshash joylar

Burger King Auto
Reyting 4,5
Rostics Avto
Reyting 4,7
Burger King
Reyting 4,4
Burger King
Reyting 4,6
Rostics
Reyting 4,3
Reyting 4,9
165 ta baho
Bu joyga baho bering

77 ta fikr-mulohaza

Relevantlik bo‘yicha
Анастасия К.
5-darajadagi shahar bilimdoni
19-yanvar
Божечки, я же теперь укушаюсь вашими бургерами 😭 Как же это вкусно ! Повар - отдельная тема, просто отличный человек, крутой! Очень вкусно, очень быстро, очень цены приятные, 10/10 моя оценка, теперь только к вам будем ходить! Только лаваш в шаурме для меня слишком жесткий, я половину снимаю, ну разворачиваю первый верхний слой 😂 но у меня такое почти со всеми !) не беда И ещё 1000 остров мой любимый соус, но очень бы хотелось, что бы был ещё классический соус на кефире или ряженке для шаурмы, просто я очень люблю заказывать много всего разного и когда везде один соус, немного скучно❤️ но это просто идея так скажем)) было бы круто, соус на выбор 🫶🏼
1
Галим Гумаров
13-darajadagi shahar bilimdoni
3-may
Зарулили по пути с детьми. Думали бистро... Намного удивило, что это не бистро, но дети обрадовались. Старшая слопала шаурму, а младшая слайдер с картошкой фри. При том, что они малоежки, уминали за обе щеки. Места мало, как и во всех заведениях подобного типа, но и ходят туда не рассиживаться. Очень вкусно.
Родион
4-darajadagi shahar bilimdoni
14-fevral
Буду жаловаться в Роспотребнадзор! — подумал я, когда увидел, что в Филадельфию положили на 50 грамм больше, а в XXL на 40. Но быстро отошёл от досады, когда увидел какую наклеечку мне положили в заказ. Увидев эту наклейку я сразу понял, что "соуса от шефа" в этой шавухе точно не будет. А вообще шавуха хороша, была бы ещё лучше, если бы курьер её полтора часа не вёз, но это уже не к заведению претензия, а к Яндексу.
1
Xato haqida xabar berish
Yordam
Xizmatlar
Marshrutlar
Tirbandliklar
Yandex Map Editor
Metro sxemasi
Xarita yaratish
API xarita
Shaxsiy
Xatcho'plar va mening transportim
Fikr-mulohazalarim
Mening xaritalarim
Sozlamalar
Biznes uchun
Shaxsiy kabinet
O‘z tashkilotiga qo‘shish
Xizmat haqida
Foydalanuvchi kelishuvi
Yandex Maps — qayerda ovqatlanish, qayerga tashrif buyurish, nima bilan shug‘ullanishni tanlang.
© 2001–2026 «Yandex» MChJ
Ma’lumotlar manbai